• malapanhs
    ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ
  • kolovos
    ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ ΚΟΛΟΒΟΣ
  • thomas
    ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΘΩΜΑΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΙΔΩΝ ''ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΟΥ'' - Α' ΦΑΣΗ

Posted in ΑΓΩΝΕΣ

 

 
1η Αγωνιστική (6-7/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/4/2019 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΚΛ. 21:00 ΕΝ. ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 49-71 
18/5/2019  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β' 18:30 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 42-65 
2η Αγωνιστική (13-14/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
14/4/2019 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β' 17:15 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ - ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ 38-44 
25/5/2019  ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΛ. 19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 40-50 
3η Αγωνιστική (20-21/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/4/2019 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΛ. 19:00 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.-ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 99-10 
20/4/2019 ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΛ. 9:45 ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ 46-43 
4η Αγωνιστική (4-5/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
5/5/2019 ΜΟΣΧΑΤΟΥ ΚΛ. 16:30 ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.- ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ 69-42 
 5/5/2019 ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΛ. 11:00 ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 58-38 
5η Αγωνιστική (11-12/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
  - - - ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΣΚΗ 0-20
 12/5/2019 ΑΙΓΑΛΕΩ ΚΛ. 10:45 ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 55-75 
6η Αγωνιστική (18-19/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 19/5/2019 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ Β' 18:45 ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ. 19-80 
 19/5/2019 ΣΙΤΑΠΟΘΗΚΩΝ ΚΛ. 13:00 ΕΝ.ΑΜΦΙΑΛΗΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 68-65 

 

 

 

 

 

 
1η Αγωνιστική (6-7/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
6/4/2019 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ 20:00 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. 12-99 
6/4/2019 ΧΩΡΑΦΑΣ ΚΛ. 12:45 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 16-64 
2η Αγωνιστική (13-14/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 14/4/2019 ΚΛ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 20:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. -  ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 60-20 
 - - ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΝΑΒ. 
3η Αγωνιστική (20-21/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
20/4/2019 ΚΟΚΚΙΝΟΥ ΜΥΛΟΥ 20:00 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 40-50 
20/4/2019 ΧΩΡΑΦΑΣ ΚΛ. 12:45 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. 26-81 
4η Αγωνιστική (4-5/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 5/5/2019 ΚΛ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 20:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. - ΓΣ ΑΓ. ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 86-20 
4/5/2019 ΜΠΟΘΟΥ ΚΛ. 19:30 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 46-32 
5η Αγωνιστική (11-12/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
12/5/2019 ΜΠΟΘΟΥ ΚΛ. 18:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.  47-56
 11/5/2019 ΧΩΡΑΦΑΣ ΚΛ. 19:00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 20-53 
6η Αγωνιστική (18-19/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 23/5/2019 ΜΠΟΘΟΥ ΚΛ. 20:00 ΓΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 52-31 
 19/5/2019 ΚΛ. ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 15:20 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. -  ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 59-36 

 

 

 

 

 
1η Αγωνιστική (6-7/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
7/4/2019 ΚΛ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ Α' 18:20 ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 55-56 
7/4/2019 24ο Κ.ΝΕΟΤ. 19:30 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 85-21 
2η Αγωνιστική (13-14/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
- - - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 0-20 
 20/4/2019 ΜΕΤΣ Β' 10:30 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 66-54 
3η Αγωνιστική (20-21/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 21/4/2019 ΚΛ.Ν.ΙΩΝΙΑΣ Α' 18:30 ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ-ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ. 64-57 
 21/4/2019 ΜΕΤΣ Β΄ 10:30 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 90-24 
4η Αγωνιστική (4-5/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 4/5/2019 ΜΕΤΣ Β' 11:00 ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ -  ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 57-60 
 5/5/2019 ΚΑΔΜΟΥ ΑΝ. 17:45 ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣ ΠΕΤΡ. 30-75 
5η Αγωνιστική (11-12/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 11/5/2019 ΠΑΛΑΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  15:20 ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ 68-22 
 12/5/2019 24ο Κ.ΝΕΟΤ. 19:30 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣ ΠΕΤΡ. - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 45-51 
6η Αγωνιστική (18-19/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/5/2019 24ο Κ.ΝΕΟΤ. 19:30 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡ.-ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 57-69 
 18/5/2019  ΚΑΔΜΟΥ ΑΝ. 18:30 ΠΑΟ ΔΑΦΝΗ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ 32-87