• malapanhs
    ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ
  • kolovos
    ΚΡΕΟΠΩΛΕΙΟ ΚΟΛΟΒΟΣ
  • thomas
    ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΑ ΘΩΜΑΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΦΗΒΩΝ ''ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΑΡΚΟΣ'' - Α' ΦΑΣΗ

Posted in ΑΓΩΝΕΣ

 

1η Αγωνιστική (30-31/3/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 31/3/2019 ΚΛ.ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  14:45 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ -  ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. 42-43
 - -  - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 20-0 
2η Αγωνιστική (6-7/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 19/5/2019 ΚΛ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 17:10 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  60-58
 - -  - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 0-20
3η Αγωνιστική (13-14/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 14/4/2019 ΚΛ. ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 20:30 ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 80-77
 - --  ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ. - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ 20-0 
4η Αγωνιστική (20-21/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
21/4/2019  ΚΛ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΕΩΣ  20:30 ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.- ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ  48-62
- ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ-ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ 0-20 
5η Αγωνιστική (4-5/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
15/5/2019  ΚΛ. ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ  21:30 ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.  78-55
 -  - ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ-ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ  20-0
6η Αγωνιστική (11-12/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 21/5/2019  ΚΛ.ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 21:30 ΓΣ ΑΓ.ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΝΕΦΟ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ  46-66 
 - - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ - ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡ.  0-20 

 

 

1η Αγωνιστική (30-31/3/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 5/4/2019  ΑΝ.ΦΙΛΟΘΕΗΣ 19:45 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΚΑΔ.ΑΝ.ΑΘΛΗΤΩΝ  39-47 
29/3/2019  ΠΑΛΑΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  22:00 ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 34-38 
2η Αγωνιστική (6-7/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
8/4/2019  ΚΛ.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ  19:20 ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ   47-31
 10/5/2019 ΠΑΛΑΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  21:45  ΑΚΑΔ.ΑΝ.ΑΘΛΗΤΩΝ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  55-57
3η Αγωνιστική (13-14/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
13/4/2019  ΠΑΛΑΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  16:00  ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ  42-34
 18/5/2019 ΑΝ.ΣΠ.ΛΟΥΗΣ  16:00  ΑΚΑΔ.ΑΝ.ΑΘΛΗΤΩΝ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ  46-40
4η Αγωνιστική (20-21/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
19/4/2019  ΑΝ.ΣΠ.ΛΟΥΗΣ 21:30 ΑΚΑΔ.ΑΝ.ΑΘΛΗΤΩΝ - ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 45-32 
19/4/2019  ΚΛ.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ  21:45 ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  41-45 
5η Αγωνιστική (4-5/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
   ΑΝ.ΦΙΛΟΘΕΗΣ   ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ  37-41 
 4/5/2019  ΠΑΛΑΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  17:45 ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ - ΑΚΑΔ.ΑΝ.ΑΘΛΗΤΩΝ  44-55 
6η Αγωνιστική (11-12/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 11/5/2019  ΑΝ.ΦΙΛΟΘΕΗΣ 13:45  ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ - ΑΟ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ  25-61 
 11/5/2019 ΚΛ.ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ  16:30  ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ - ΑΚΑΔ.ΑΝ.ΑΘΛΗΤΩΝ  46-55

 

 

 
1η Αγωνιστική (30-31/3/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 20/5/2019  ΚΛ.ΑΙΓΑΛΕΩ 21:00 ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.  55-50 
 31/3/2019  ΚΛ.ΧΩΡΑΦΑΣ  17:00 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ  25-46 
2η Αγωνιστική (6-7/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 8/4/2019 ΚΛ.ΙΛΙΟΥ Β' 21:30 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.  52-42 
 9/4/2019 ΚΛ.ΑΙΓΑΛΕΩ  21:30  ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 59-50
3η Αγωνιστική (13-14/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 15/4/2019 ΚΛ.ΙΛΙΟΥ Β' 21:30  ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ  68-63 
 16/4/2019 ΚΛ.ΧΩΡΑΦΑΣ 21:15 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.  49-55 
4η Αγωνιστική (20-21/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
   3/5/2019   ΚΛ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 21:30  ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 47-57
 23/4/2019 ΚΛ.ΙΛΙΟΥ Β' 21:30 ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  62-36 
5η Αγωνιστική (4-5/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 5/5/2019 ΚΛ.ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ 14:15 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ.- ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 50-69 
 7/5/20149  ΚΛ.ΧΩΡΑΦΑΣ 21:30 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ - ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ 47-52 
6η Αγωνιστική (11-12/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 14/5/2019 ΚΛ.ΑΙΓΑΛΕΩ 21:30 ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ - ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 81-49 
 14/5/2019 ΚΛ.ΑΓ.ΒΑΡΒ. 21:15 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒ. - ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 49-55 

 

 

1η Αγωνιστική (30-31/3/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
31/3/2019 ΠΑΛΑΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 17:30  ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ. 65-35 
21/4/2019   ΚΛ.ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ 15:30 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89'  67-38 
2η Αγωνιστική (6-7/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 19/5/2019 ΑΝ.ΚΑΒΑΦΗ 19:00 ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89' - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ  51-47
7/4/2019  ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. 17:30 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ. 41-44 
3η Αγωνιστική (13-14/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 14/4/2019  ΑΝΘΟΥΠΟΛΗΣ ΚΛ. 15:45 ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ 49-47 
14/4/2019 ΚΛ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 17:00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ.- ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89' 64-49 
4η Αγωνιστική (20-21/4/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 20/4/2019 ΚΛ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 20:00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ. - ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ  45-55
20/4/2019 ΑΝ.ΚΑΒΑΦΗ 18:00 ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89' - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  35-47
5η Αγωνιστική (4-5/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
5/5/2019  ΠΑΛΑΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 17:00 ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89'  64-44 
5/5/2019  ΚΛ.ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΕΩΣ 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ.-ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 38-58 
6η Αγωνιστική (11-12/5/2019):
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΚΟΡ
 12/5/2019 ΠΑΛΑΙ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ 17:30 ΕΣΚΔ Ν.ΙΩΝΙΑΣ - ΑΕΚ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  67-66
 - - ΤΡΕΙΣ ΑΣΤΕΡΕΣ 89' - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΕΤΡ. ΑΝΑΒΟΛ.